Therapy

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Boyun Destekli Visko Yastık

Temizle
- +

Tanım

ViskoLove Therapy

Boyun Destekli Visko Yastık

3 boydaki Therapy yastığımız şimdi burada. Omurganızın kıvrımları ile uyumlu tasarımı sırtınızı desteklerken kas kasılmalarındaki acıyı, baş-boyun ve omuz bölgesini rahatlatarak gevşemesini sağlar. Sağladığı destek ile uyku süresi boyunca omurganızın doğal eğrisini koruyarak ekstra konfor sağlar.

İhtiyacınıza uygun visko yastığı belirlemeniz halinde de maksimum konfor sağlamanız çok kolaydır. Eğer boyun fıtığı-düzleşme gibi bir rahatsızlığınız varsa, sırt üstü-yan yatıyorsanız; ince yastık severler için; Therapy-S, orta yükseklikte bir yastık seviyorsanız; Therapy-Myüksek bir yastık seviyorsanız da; Therapy-L model olan yastığımızı tercih edebilirsiniz.

yastik icerik 01 ViskoLove Therapy

yataklar icerik 02 1 ViskoLove Therapy

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko “Akıllı Sünger” visko Therapy yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi
Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

yataklar icerik 03 ViskoLove Therapy

Ek bilgi

dimensions

Therapy – S – 60 x 30 x 5/8 cm, Therapy – M – 60 x 30 x 8/10 cm, Therapy – L – 60 x 30 x 10/12 cm

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Therapy”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.