360

Therapy Double

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Boyun Destekli Visko Yastık. Çift yönlü kullanılabilir

- +

Tanım

Visko Love Therapy Double

Boyun Destekli Visko Yastık

Çift yönlü yastığımız sırtınızı ve boynunuzu ağrılardan kurtarmak için burada, 2 model 4 farklı yükseklikte olup tüm uyku alışkanlıklarınıza göre tasarlanmıştır. Baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Therapy Double olan yastık modellerimizi Therapy olan yastık modelimizden ayıran belli başlı özellikleri vardır; ilk olarak Double olan yastığımız diğerine nazarın daha geniş bir yastıktır ve Therapy Double modelinde bulunan her iki eğimli tarafında istediğiniz yüksekliği kullanmanızın kolaylığını sağlıyor olmasıdır.

İhtiyacınıza uygun visko yastığı belirlemeniz halinde de maksimum konfor sağlamanız çok kolaydır. Eğer boyun fıtığı-düzleşme gibi bir rahatsızlığınız varsa, sırt üstü-yan yatıyorsanız; orta yükseklikte bir yastık seviyorsanız Therapy Double-M, yüksek bir yastık seviyorsanız da Therapy Double-L  model olan yastığımızı tercih edebilirsiniz.

yastik icerik 01 Visko Love Therapy Double

yataklar icerik 02 1 Visko Love Therapy Double

 


Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko “Akıllı Sünger” visko Therapy Double yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi
Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

Visko Love Therapy Double
Visko Love Therapy Double

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Therapy Double”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.