Pufy

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Klasik Kırpıntı Visko Yastık

Stok Kodu: Yok
Etiketler:

Tanım

Visko Love Pufy

Klasik Kırpıntı Visko Yastık

Eski alışkanlıklarınızı aratmayacak, aynı zamanda viskonun rahatlığını yaşayacağınız bu güne uyarlanmış Pufy yastıklarımızla gece boyu rahat bir uyku sizi bekliyor. Parçalanmış hafıza köpüklerden oluşturulmuş olan bu yastığımızı kuş tüyü bir yastık gibi şekillendirebilirsiniz. Sizin için iyi bir arkadaş! İster uyuyun, ister sarılın… Tüm yatış biçimlerine uygundur.

yastik icerik 01 Visko Love Pufy

yataklar icerik 02 1 Visko Love Pufy

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko kırpıntı Pufy yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi
Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

Visko Love Pufy Klasik Kırpıntı Visko Yastık
Visko Love Pufy Klasik Kırpıntı Visko Yastık

Ek bilgi

size

Pufy – 50 x 70 x 11-12 cm, Pufy+Pad – 50 x 70 x 11-12 cm

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Pufy”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.