Energy Visko Yatak

Yataklar

Kalbinizdeki visko yatak, aklınızdaki fiyat.

Orta Sert, 7 cm Visko, 20 cm Yükseklik

Stok Kodu: Yok
Etiketler:

Tanım

Visko Love Yatak

Energy Visko Yatak

Uygun fiyatıyla bulutları sizlere getirdik!
Vücudunuzun şeklini alan 60 Dansite Visko Love Energy yataklar kan dolaşımınızı rahatlatarak sizi dinlendirici bir uykuya kavuşturuyor. Yataklarımızın nefes alan yapısı sayesinde sizi kesintisiz, sağlıklı ve zinde bir gün bekliyor olacak. Uyku sırasında kalça ve omuz bölgesindeki basıncın azalmasını ve vücudunuzun düzgün durmasını sağlayan visko “Akıllı Sünger” ViskoLove Energy yatağımızın kusursuz yapısı ile birleşerek sizlere mükemmel bir uykunun kapını açıyor…

Visko Love Energy Visko Yatak
Visko Love Energy Visko Yatak

yataklar icerik 02 1 Visko Love Energy Visko Yatak

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko “Akıllı Sünger” yataklarımız, insan vücudunun baştan ayağa kadar bütün kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yataklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özelliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yataklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yatak kılıfı ile birlikte gelir. Yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

yataklar icerik 03 Visko Love Energy Visko Yatak

Ek bilgi

Ebat

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Energy Visko Yatak”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.