Class Pro

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Yüksekliği Ayarlanabilir Visko Yastık

Tanım

Visko Love Class Pro

İki Katmanlı Visko Yastık

Yastığınızın yüksekliği konusunda karamsar mısınız? Cevabınız evet ise, bu yastık aynı zamanda ruh hali ve boyun ağrısının çözümüdür. Ayarlanabilir yastık özelliği ile yastığın yüksekliğini 9-11 cm arasında istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yastığı satın aldıktan sonra, satın alacağınız yastıkların yüksekliği konusunda asla kafanız karışmaz. Yastığınızın ölçüsünü ayarlayabilir ve ardından uyumanın keyfini çıkarabilirsiniz.

yastik icerik 01 Visko Love Class Pro yataklar icerik 02 1 Visko Love Class Pro

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku Visko “Akıllı Sünger” visko Class Pro yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

Visko Love Class Pro İki Katmanlı Visko Yastık
Visko Love Class Pro İki Katmanlı Visko Yastık

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Class Pro”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.