600

Class Boll

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Ortopedik Visko Yastık

- +

Tanım

Visko Love Class Boll

Ortopedik Visko Yastık

Klasik visko yastığımız, standart tarzda yastık modellerinden vazgeçemeyen fakat aynı zamanda visko konforunu yaşamak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Tüm yatış biçimlerine uygun olduğundan gece boyunca omurganızın doğal eğrisini koruyarak basit, ağrısız ve kesintisiz uyku düzeni sağlar.

İhtiyacınıza uygun Class Boll visko yastığı belirlemeniz halinde de maksimum konfor sağlamanız çok kolaydır. Eğer boyun fıtığı-düzleşme gibi bir rahatsızlığınız varsa orta yükseklikte bir yastık seviyorsanız, Class Boll-M,  yüksek bir yastık seviyorsanız da Class Boll-L model olan yastığımızı tercih edebilirsiniz.

yastik icerik 01 Visko Love Class Boll

yataklar icerik 02 1 Visko Love Class Boll

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko “Akıllı Sünger” visko Class Boll yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi
Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

 

Visko Love Class Boll Ortopedik Visko Yastık
Visko Love Class Boll Ortopedik Visko Yastık

Ek bilgi

Ebat Ball

70 x 38 x 11 cm, 66 x 41 x 14 cm, 67,5 x 33 x 12 cm, 135 x 33 x 12 cm

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Class Boll”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.