Anti Snore

Uyku YastıklarıYASTIKLAR

Horlamayı Azaltan Ortopedik Visko Yastık

Tanım

Visko Love Anti Snore

Horlamayı Azaltan Visko Yastık

Anti Snore yastıklarımız, sizlere bir yastıktan daha fazlasını sunmaktadır. Özel tasarımı ile sırt üstü uyuyanlar başta olmak üzere horlama problemi yaşayan kullanıcılara özel olarak geliştirilmiş yapısı ile baş ve boyun bölgenizdeki basıncı azaltarak size kesintisiz ve konforlu bir uyku deneyimi sunmaktadır. Ortopedik Anti Snore  yastıklarımız doğru uyku duruşunu ayarlayarak horlamayı azaltmaya yardımcı olur ve size deliksiz bir uykunun kapılarını açar. Anti Snore sayesinde sağlıklı, sessiz ve rahat bir uyku sizleri bekliyor..

İhtiyacınıza uygun visko yastığı belirlemeniz halinde de maksimum konfor sağlamanız çok kolaydır. Eğer boyun fıtığı-düzleşme gibi bir rahatsızlığınız varsa orta yükseklikte bir yastık seviyorsanız, Anti Snore -S,  yüksek bir yastık seviyorsanız da Anti Snore -M model olan yastığımızı tercih edebilirsiniz.

yastik icerik 01 Visko Love Anti Snore

yataklar icerik 02 1 Visko Love Anti Snore


Rahat ve Sağlıklı Uyku
Visko “Akıllı Sünger” visko Anti Snore yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi
Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

Premium Memory Foam
Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

Rahat ve Güvenli
Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf
Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Antibakteriyel bir yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş
Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Bunun yanında, Sanitized lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını uzaklaştırır.

Visko Love Anti Snore Horlamayı Azaltan Visko Yastık
Visko Love Anti Snore Horlamayı Azaltan Visko Yastık

Ek bilgi

Ebat

Anti Snore S – 67 x 29 x 40 x 7/10, Anti Snore M – 67 x 29 x 40 x 9/12

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Anti Snore”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.